• حضور پژوهشگاه فضای مجازی در نخستین کنفرانس فضای سایبر

   حضور پژوهشگاه فضای مجازی در نخستین کنفرانس فضای سایبر

   حضور پژوهشگاه فضای مجازی در نخستین کنفرانس فضای سایبر

   نخستین کنفرانس فضای سایبر از ۱۰ تا ۱۲ آبان‌ماه با حضور و حمایت پژوهشگاه فضای مجازی در دانشکدگان فارابی دانشگاه تهران برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه فضای مجازی،
   در این کنفرانس، مقالاتی در حوزه فضای سایبر، دانش سایبرنتیک، سیستم‌های سایبرنتیکی و مسائل مرتبط با آنها ارائه شد و پژوهشگاه فضای مجازی نیز با ۱۱۶ عنوان گزارش عصر فضای مجازی و ۵۰ گزارش سریع در موضوعات فرهنگی، اجتماعی، حکمرانی، اقتصادی، اخلاقی، فقهی و ... در نمایشگاه این کنفرانس حضور یافت.
   همچنین ۱۰ عنوان کتاب منتشر شده از سوی پژوهشگاه فضای مجازی نیز در معرض دید بازدید کنندگان قرار گرفت. اندیشمندان و پژوهشگران حاضر در این کنفرانس با حضور در محل غرفه این پژوهشگاه به بحث و تبادل نظر با پژوهشگران پژوهشگاه فضای مجازی پرداختند.
   هدف از برگزاری این کنفرانس بررسی علمی ابعاد مختلف فضای سایبر در محیط دانشگاهی و هم‌اندیشی اندیشمندان مرتبط با این حوزه عنوان شده است. از جمله محورهای اصلی این کنفرانس چارچوب نظری و مفهومی زیر ساخت فضای سایبر، تئوری سیستم‌ها و سیستم‌های سایبرنتیکی، دانش سایبرنتیک و شاخه‌های این دانش، جنگ سایبری، جنگ در فضای سایبر، جنگ به‌ وسیله فضای سایبر، فضای سایبر و هوش مصنوعی، کلان داده‌ها و یادگیری ماشینی، واقعیت ویرچوال و واقعیت افزوده، متاورس و زندگی دوم بوده است.
   گالری
   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
آدرس: تهران، سعادت آباد، خیابان علامه شمالی، کوچه هجدهم غربی، پلاک 17
کد پستی: 1515674311
تلفن: 22073031
پست الکترونیک: info@csri.ac.ir